Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 10 Ağustos 2022 Çarşamba

Akar Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat olarak ev eşyası taşımacılıkta doğru yerdesiniz. Kalite kavramını prensibimiz olarak görmekteyiz. Yılların deneyim ve tecrübesiyle hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyat herkesin yapamayacağı türden zahmetli zor bir iştir. Firmamız Edirne Evden Eve Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın özenle paketlenerek sarılması, büyük kolilere konulması işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Uzman ekip ve kadromuzla ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Firmamızı aradığınızda ücretsiz ekspertimiz evinize geliyor ve eşyaların yoğunluk azlık durumunu kontrol ediyor ve ona göre uygun nakliye aracını tahsisini, kaç işçinin çalışıp çalışmayacağını ne kadar paketleme malzemesinin kullanılıp kullanılmayacağını belirliyor ve ona göre fiyat belirliyor.

Firmamız Edirne Asansörlü Nakliyat hizmeti de vermektedir. Edirne Akar Nakliyat bina aralarında kısa ve dar merdiven alanlarına sığmayan eşyaların çok katlı yüksek binaların taşınmanın ne kadar zor olduğunu gören firmamız asansörlü taşınma sistemini de hizmet alanına eklemiştir.

Edirne Akar Evden Eve taşımacılık olarak tüm Türkiye´ye Evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak uygun fiyat alternatifleriyle hizmet vermektedir.

Edirne Akar Evden Eve nakliyat eşyalarınızın hepsi sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek bütün hasarlara karşı eşyalarınızın hepsi harfiyen liste altına alınıp sigorta kapsamı içersine girmektedir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Nakliyat / Evden Eve Nakliyat

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam