Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 22 Ocak 2021 Cuma

Başkent Cam Filmi

Güneş, ısı ve ışık kontrol cam filmi
- Her türlü cama içten takılabilen ısı yalıtım - ışık kontrol filmidir.
- Güneş Kontrol Filmi basit bir cama renkli veya aynalı bir görünüm verir.
- Enerjide tasarruf sağlar, uzun ömürlüdür.
- Film camla bütünleşir, varlığını hissettirmez, soyulmaz, çatlamaz.
- Değişik renk tonlarıyla binanızın çehresini değiştirir.
- Araçlar için geliştirilmiş film türleri de vardır.

Emniyet ve Güvenlik Cam Filmi
Evinizde ve işyerinizde ani bir çarpma, patlama, kaza, deprem, yangın veya fırtına cam pencerelerini bir anda keskin kenarlı binlerce tehlikeli cam kırığına çevirebilir. Yaralayıcı kör edici hatta öldürücü olabilecek bu kırıklar, can ve mal emniyetiniz için önemli bir tehdit oluşturur. Üstelik açılan camdan, hırsız, soğuk ve yağmurun girmesi gibi sayısız sakıncalar doğar.
Çözüm olarak cam güvenlik ve emniyet filmi bu problemlere kalıcı ve ekonomik çözüm getiriyor. Kırılan camınızın etrafa dağılmasını ve camda gedik açılmasını önler. Artık hırsız, yağmacı ve sair tehlikelerle karşılaşmanız ancak camın bütünüyle yerinden sökülmesiyle mümkün olacaktır

Dekoratif Cam Filmi
Dekoratif cam filmleri herhangi bir düz camda ince, şık ve etkileyici seviyede gizlilik ve parlaklık azalması sağlar. Cama güzellik katmak için dizayn edilmiş, buzlu cam görüntülü filmler rahatça dikey, yatay ya da köşegen şeklinde çekici efektler oluşturacak biçimde uygulanabilir.

Araç Filmi ve Kaput Koruma Filmi
Oto cam filmleri sizi ve aracınızı güneşin zararlı etkilerinden korur. Oto cam filmleri aracınızın güzel görünümünü arttırmak ve size daha çok konfor sağlamak için dizayn edilmiştir. Aracınızın rengine göre veya ihtiyacına göre yüksek performanslı ve uzun ömürlü cam filmlerinden birini seçin ve bu konforu siz de yaşayın.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Cam / Cam Filmleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam