Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 11 Ağustos 2022 Perşembe

Batı Elektrik İnşaat Dekorasyon

1997 yılında inşaat dekorasyon alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Sonraki yıllarda hızla gelişen ve büyüyen piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hem kadrosunu hem de vizyonunu genişleten firmamız tesislerin projelendirilmesi ve anahtar teslimi taahhüt işlerinin yapımına devam etmektedir.
Faaliyetlerimiz; Avm ve sosyal yaşam tesisleri, oteller, konut inşaatları, rezidanslar, hastaneler, eğitim kurumları, resmi kurum ve hizmet binaları, iş merkezleri, ofis ve mağazalar, fabrika ve tesisler vs. Bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız tecrübeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin iş ortağı olmaya devam edecektir.
Hizmetlerimiz;
ELEKTRİK VE SU TESİSATI; bina içi aydınlatma, dekoratif aydınlatma, data yapısal kablolama, telefon santrali, kompoyon panoları, ana dağıtım panoları, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri kamera sistemleri ve tüm sıhhi su tesisatları kombi ve doğalgaz dönüşümleri
DEKORASYON; alçı, alçıpan asma tavan, boya, taşyünü asma tavan, cipin tavan, kartonpiyer, patina, parke, seramik kaplama, lavabo, geberit, duşakabin, jakuzie, jaluzi, mutfak dolabı, dış cephe mantolama, iç cephe mantolama, izalasyon, ses kes vs. Bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız tecrübeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin iş ortağı olmaya devam edecektir.
Tesislerin her türlü iç ve dış dekorasyon ihtiyaçlarını konusunda deneyimli personeli ile kaliteden ödün vermeden etkin ve ekonomik çözümler üretmekteyiz ve devam etmekteyiz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

İnşaat / İnşaat Yapı Malzemeleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet