Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 23 Nisan 2021 Cuma
Ücretsiz Firma Rehberi

Cabani Ayakkabı

Cabani Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaban tarafından ayakkabı sektöründe aranan marka konumuna gelmek amacıyla 1983 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Gedikpaşa’da 50 m2’lik ufak bir atölyede günlük 50 çift ayakkabı üretim kapasitesi ile faaliyete başlayan firma, 1996 yılında İkitelli Küçük Organize Sanayi Bölgesinde bulunan binasına taşınmıştır. Cabani Ayakkabı 7200 m2’lik merkezinde 120 üretim çalışanının yanı sıra Dizayn ve Araştırma Geliştirme grubuyla faaliyet göstermektedir.

Cabani Ayakkabı, ‘Toplam Kalite’ anlayışı doğrultusunda ürettiği kendi tasarımlarının yanı sıra, İtalyan tasarımcılar tarafından şekillendirilen özel tasarımlarla da pazarını dünya çapında genişleterek 41 ülkeye ayakkabı ihracatı yapmaktadır. Bu çerçevede Cabani Ayakkabı, dünya modasındaki trendleri yakından takip ederek, son gelişmelerin sağladığı olanaklardan faydalanmaktadır. Daha çok gençlere yönelik tasarımlar gerçekleştiren firma kullanışlı, rahat ve seçkin modelleriyle dikkat çekmektedir.

Cabani Ayakkabı, 1983 yılından beri aralıksız ayakkabı üretmenin getirdiği tecrübenin yanında en son teknolojik gelişmelerin sağladığı olanaklardan da faydalanarak üretimini sürdürmektedir. Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin beklentisinin ötesinde tatmin sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda (ISO 9001 v.b.) ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayan Cabani Ayakkabı güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemektedir.

Nişantaşı, Laleli, İkitelli, Beyazıt, Avcılar, Bodrum, Kosova ve İran’da mağaza ve showroomları bulunan Cabani Ayakkabı’nın yurtiçinde 200 noktada satışı yapılmaktadır. Firma bayilik ve franchise çalışmalarıyla yurtiçi pazardaki gücünü ve bilinirliğini artırmak amacındadır. Bu doğrultuda 2012 sonuna kadar 20 yeni mağaza açmayı hedefleyen firma ayrıca 10 bin m2’lik bir alanda sadece ihracata yönelik üretim yapan yeni bir tesis açmayı da planlamaktadır.
www.cabani.com.tr

Ali Can ARI
Cabani Shoes – Bilgi İşlem ve E-Satış Sorumlusu
Tel: 0212 5492909 e-mail: alican@cabani.com.tr

Reklam

Faaliyet Alanımız

Giyim / Ayakkabı ve Terlik

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam