Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 26 Şubat 2020 Çarşamba

RO Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş.ROGROUP Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. özel güvenlik sektörünün farklı, dinamik, yüksek know-how becerisine sahip idâri kadrosu, gelişmiş bilgi işlem sistemleri, özel güvenlik risk yönetim metotlarıyla güçlü sermaye yapısına sahip ROGROUP Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. Profesyonelliğin gereklerini tam olarak uygulamaktadır.

Özel Güvenlik hizmeti veren bir firmadan öncelikle, can ve mal emniyetini koruyacak bir ortam yaratarak huzuru getirmesi beklenir. Bununla birlikte, sunduğumuz Özel Güvenlik hizmetini teklif öncesinde gerek yapmış olduğumuz saha güvenlik risk değerlendirmesi gerekse ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda size özel hale getirmekteyiz.

ROGROUP Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. , Özel Güvenlikte bilgi lideridir: İş ortaklarımız ve faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi sahibiyiz, bu yüzden onların özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor ve onlara özel Özel Güvenlik Hizmeti üretebiliyoruz.

Hızla küreselleşen dünya,değişim içinde olan jeopolitik ve sosyo ekonomik dengeler, 21. Yüzyılda insanları daha güvenli ve daha özgür ortamlarda yasama anlayışına sürüklemektedir. Bireyin ve toplumun bu hakkını, Silahlı Kuvvetler ve Emniyet Güçleri´nin yanı sıra ilave güvenlik ihtiyacının karşılanması için oluşturulan sistemler sağlar.

Bu sistemler devlet tarafından yapılandırılan 5188 sayılı Özel güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Yönetmeliği ile düzenlenmiştir. Bu gelişim içinde, T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI tarafından 1627 nolu "özel güvenlik" faaliyet izni ile yetkilendirilen şirketimiz, kurumsallığın yanı sıra deneyimli ve güçlü organizasyon yapısı ile Güvenlik ve Koruma hizmetlerini siz seçkin müsterilerine sunmaktadır.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Güvenlik / Güvenlik Hizmetleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet