Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 2 Temmuz 2022 Cumartesi

Şefik Mod Color

1998 Yılından beri Antalya´da en iyi müşteri memnuniyeti sloganıyla faaliyet göstermekte olup, referans olarak gösterilebilecek birçok saygın kurumun ve markanın deri boyama işlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir.
2000 yılında yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları sonucunda deri boyama sektörünün Türkiye´de henüz yerine oturtulamamış olduğunu gördük.

Almış olduğumuz radikal kararlılıkla deri boyama işini gerçek bir sektör haline getirme kararı verdik. Bunun neticesinde; deri boyama sektörünü, lostra sektöründen ayırma kararı alarak birçok yatırımcının cesaret edemediği bir yatırım yaparak, deri boyama makineleri ile hem deri boyama işlerine devam ettik hem de bu makinelerin Türkiye´de dağıtımcılığını da üstlenerek deri boyama işini gerçek bir sektör haline getirmek için dev bir adım attık.

Şefik Mod Color olarak her tür deri giysi, aksesuar, deri mobilya döşemeleri, deri oto koltuk ve deri döşemelerinin tamiratı, deri boyama işlemi ve renk değişimi işlemlerini büyük bir ustalık ve itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Oto deri döşemeleri koltuk deri döşemeleri, deri mont tamir-boya ve renk değiştirme işleri deri ayakkabı -deri çanta - deri kemer boyama ve renk değiştirme işlerini titizlik ve ustalıkla yapmaktayız.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Deri / Deri Ürünleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam