Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 2 Temmuz 2022 Cumartesi
Ücretsiz Firma Rehberi

Reklam

Kullanıcı Sözleşmesi

Üyeler Firma10.com sistemine kayıt olurken ve içerik eklerken verdikleri bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin hatalı girilmesinde oluşacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisinde olduğunu ve hiç bir şekilde Firma10.com'un sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.

Firma10.com üzerinde örf ve adetlere aykırı, ahlaksız, saldırgan, tahrik edici, kırıcı içerik yayınları yasaktır ve tespiti halinde uyarıya gerek görülmeden üyenin hesabı kapatılabilir.

Firma10.com üzerinde kayıtlı bulunan şahsi bilgileriniz, üçüncü şahıslara pazarlanmaması konusunda güvence altındadır.

Firma10.com üyelerinin ürettiği ve yayınlanmak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, grafik, resim vb. içerikleri tanıtım amacı ile yayınlama ve/veya site içerisinde Firma10.com tarafından uygun görülecek başka bir adrese taşıma haklarına sahiptir. Yayınlanan bu bilgilerin başka kullanıcılar tarafından kopyalanması ve/veya yayınlanması ihtimal dahilindedir. Bu hallerde üye, Firma10.com'dan telif ve benzeri hiçbir ücret talep etmeyecektir.

Firma10.com üzerinde hakkınızda yasal mercilere yapılan bir şikayet sonucunda, yasal merciler tarafından istenildiği taktirde şahsi bilgileriniz ve / veya site kullanımınızla ilgili tüm bilgiler verilebilir. Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeden yürütülecektir.

Firma10 üyelik işlemini tamamlayan kullanıcılarımız yukarıda belirttiğimiz üyelik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam